Tvoříme Videa

Jsme značka, která žije pro přítomný okamžik! Milisekunda a vše je jinak. Natáčíme a fotíme, vše co si dokážete představit. Adrenalinové sporty, firemní videa, reklamy, video-prohlídky bytů/domů a jiné události. Moderní doba nám přinesla počítače a mobily, díky kterým můžeme naše videa a fotky snadno sdílet. Je jednoduché, pozvat přátele z celého světa pomocí kamery na vaši svatbu, zaujmout zákazníky Vaší firmy, nebo sdílet pocity při skoku s padákem.

www.tvorimevidea.cz

Cvičíme Workout

Projekt CvičímeWorkout.cz oslovuje a pracuje s lidmi, které spojuje touha na sobě pracovat. Od počítače, problémů či alkoholu směřujeme všechny k jedné aktivitě - sportu. Dejme možnost mladým realizovat se ve sportu a vybudujte ve spolupráci s námi hřiště.

www.cvicimeworkout.cz

Proclick

Proclick

Projekt Proclick.cz se zajímá o webové stránky, jak jejich tvorbou tak vytváření designů stránek, tak i veškerou automatizací spojená s online marketingem. Pomůžeme vám si zlepšit vaši internetovou vizitku, či celkové webové stránky.

www.proclick.cz

Financujeme a podporujeme startup projekty

Inovační a rozvojové projekty se potýkají s obtížným přístupem na kapitálový trh a nedostatkem interních zdrojů. Klasické formy financování a tradiční investoři (např. bankovní úvěry, banky) jsou z důvodů vysoké rizikovosti pro inovační projekty nedosažitelné. Zajišťujeme potřebné profinancování, aby se zajistilo finální řešení projektů dříve než ostatní globální startupy usilující o řešení stejného problému ve stejnou dobu.

Aktuálně podporované projekty:

Tvoříme Videa

Projekt zabývající se tvorbou videí pro jednotlivce, firmy, společnosti a instituce, které díky videu zvyšují své zisky, získávají nové zákazníky, anebo uchovávají vzrušující zážitky z akcí.

Cvičíme Workout

Za pomoci měst, obcí a škol budujeme parky ke cvičení a oživujeme tak místa, kde se díky těmto parkům schází místní mládež. Cvičí, seznamují a učí se navzájem novým dovednostem. Projekt CvičímeWorkout.cz oslovuje a pracuje s lidmi, které spojuje touha na sobě pracovat. Od počítače, problémů či alkoholu směřujeme všechny k jedné aktivitě - sportu. Dejme možnost mladým realizovat se ve sportu a vybudujte ve spolupráci s námi hřiště.

 

Kontaktní informace:

CASH & GO s.r.o. , třída Generála Píky 13, BRNO 613 00

IČ: 60744405   DIČ: CZ60744405

Email: obchod@cashandgo.cz